آخرین اخبار

Apr 27th افزایش قیمت برخی از سرویس ها

با عرض سلام و احترام   در تمام این سال ها همیشه تلاش کرده ایم تا در کنار کیفیت بالای سرویس ها  هزینه ها را در حد امکان پایین نگه داریم تا کاربران دچار مشکل نشوند. بیش از یک سال بود که افزایش ... بیشتر »

Mar 17th جشنواره نوروزی سال ۱۳۹۹ پارس وب سرور

با خوبی‌ها و بدی‌ها، هر آنچه که بود؛ برگی دیگر از دفتر روزگار ورق خورد،   برگ دیگری از درخت زمان بر زمین افتاد، سالی دیگر با تمام خوبی ها و بدی هایش گذشت...   خداروشکر می کنیم امسال هم مانند ... بیشتر »

Mar 14th اطلاعیه انتقال سرور دماوند به سرور جدید (اتمام انتقال)

  با عرض سلام انتقال سرور به اتمام رسیده است. با تشکر از صبر و بردباری شما. --------------------------- با عرض سلام و احترام   در راستای افزایش کیفیت سرویس ها مجموعه پارس وب سرور هاست های میزبانی وب ... بیشتر »

Feb 16th اطلاعیه انتقال سرور البرز به سرور جدید (اتمام انتقال)

با عرض سلام انتقال سرور به اتمام رسیده است.   با تشکر از صبر و بردباری شما. ----------------------------------- در راستای افزایش کیفیت سرویس های خود مجموعه پارس وب سرور همیشه از به روز ترین سخت افزار های دنیا ... بیشتر »

Feb 10th اختلال در سرویس FTP هاست های خارج از کشور

با عرض سلام و احترام   متاسفانه به علت اختلال در زیر ساخت اینترنت کشور شاهد آن هستیم که سرویس FTP در برخی از رنج آی پی ها دچار مشکل شده است. درصورتی که هاست یا سرور خارج از کشور دارید که در ارتباط ... بیشتر »

Jan 12th پیش بینی قطعی سرور ایران در تاریخ 23/10/1398

با عرض سلام و احترام   با توجه به پیش بینی خرابی هارد بک آپ سرور ایران توسط بخش ILO سرور HP فردا یعنی 23 دی ماه 1398 جهت تعویض هارد بک آپ سرور در ساعت 14 الی 15 قطعی 20 دقیقه ای خواهیم داشت. به این نکته دقت ... بیشتر »

Dec 15th 20 درصد تخفیف ویژه شب یلدا

با سلام خدمت همراهان همیشگی    مجموعه پارس وب سرور پیشاپیش ضمن تبریک فرا رسیدن شب یلدا تخفیفاتی را برای شما عزیزان در نظر گرفته است.   با خرید هر یک از سرویس های ما از 20 در صد تخفیف بهره مند ... بیشتر »

Dec 15th امکان مدیریت دیتابیس های MongoDB در سی پنل

با عرض سلام و احترام با توجه به نیاز کاربران گرامی جهت مدیریت دیتابیس مونگو تیم پشتیبانی پارس وب سرور برای نخستین بار در ایران پلاگین تحت وب مونگو را در سی پنل فراهم آورده است.     پیش از این ... بیشتر »

Nov 26th اطلاع رسانی در خصوص ارتقا سخت افزاری سرور دماوند ایران

با عرض سلام و احترام مجموعه پارس وب سرور با هدف افزایش کیفیت خدمات در سرور دماوند  ایران در نظر دارد  سخت افزار این سرور را ارتقا دهد. به این دلیل در تاریخ پنجشنبه 7 آبان از ساعت 1 الی 2 بامداد ... بیشتر »

Oct 9th نسل جدید سرور مجازی NVME پارس وب سرور

با هدف افزایش کیفیت و ارتقای سطح رضایت مندی شما همراهان همیشگی، سرور جدیدی را به مجموعه اضافه کرده ایم که از نظر سخت افزاری با دارا بودن هارد های NVME و CPU Core i9 تحول شگرفی در زمینه سرور های مجازی ... بیشتر »