آخرین اخبار

Mar 6th جشنواره نوروزی سال 1400

  نوروز شعر بی غلطی که پایان رویاهای ناتمام را تفسیر می کند…   امسال را به رسم هر سال باز در بهاری دیگر با جشنواره عیدانه در کنار شما هستیمبه پاس قدردانی و همراهی شما عزیزان برای خرید انواع ... بیشتر »

Feb 14th اضافه شدن مالیات بر ارزش افزوده در تمامی سرویس ها

با سلام خدمت همراهان همیشگی پارس وب سرور   با توجه به اصلاح قوانین مالیاتی کشور و تاکید موکد به شرکت ها بابت دریافت مالیات از کاربران و همینطور درخواست گروهی از کاربران بابت ارائه صورتحساب ... بیشتر »

Jul 31st جشنواره عید تا عید

نغمه ریزید غیاب مه نو آخر شد باده خرم عید است که در ساغر شد روز عید است، سوی میکده آیید به شکر که ببخشند هر آنکس که در این دفتر شد . . .   ضمن تبریک فرارسیدن عید قربان به شما همراهان گرامی بار ... بیشتر »

Jul 21st اطلاعیه بروزرسانی سخت افزاری سرور دماوند

با سلام و احترام خدمت همراهان همیشگی پارس وب سرور   به اطلاع می رسانیم فردا شب ساعت 23:00 به مورخه یکم مرداد 99 (01/05/1399) سرور دماوند به مدت حدودا 30 دقیقه برای ارتقا سخت افزاری از دسترس خارج می ... بیشتر »

Apr 27th افزایش قیمت برخی از سرویس ها

با عرض سلام و احترام   در تمام این سال ها همیشه تلاش کرده ایم تا در کنار کیفیت بالای سرویس ها  هزینه ها را در حد امکان پایین نگه داریم تا کاربران دچار مشکل نشوند. بیش از یک سال بود که افزایش ... بیشتر »

Mar 17th جشنواره نوروزی سال ۱۳۹۹ پارس وب سرور

با خوبی‌ها و بدی‌ها، هر آنچه که بود؛ برگی دیگر از دفتر روزگار ورق خورد،   برگ دیگری از درخت زمان بر زمین افتاد، سالی دیگر با تمام خوبی ها و بدی هایش گذشت...   خداروشکر می کنیم امسال هم مانند ... بیشتر »

Mar 14th اطلاعیه انتقال سرور دماوند به سرور جدید (اتمام انتقال)

  با عرض سلام انتقال سرور به اتمام رسیده است. با تشکر از صبر و بردباری شما. --------------------------- با عرض سلام و احترام   در راستای افزایش کیفیت سرویس ها مجموعه پارس وب سرور هاست های میزبانی وب ... بیشتر »

Feb 16th اطلاعیه انتقال سرور البرز به سرور جدید (اتمام انتقال)

با عرض سلام انتقال سرور به اتمام رسیده است.   با تشکر از صبر و بردباری شما. ----------------------------------- در راستای افزایش کیفیت سرویس های خود مجموعه پارس وب سرور همیشه از به روز ترین سخت افزار های دنیا ... بیشتر »

Feb 10th اختلال در سرویس FTP هاست های خارج از کشور

با عرض سلام و احترام   متاسفانه به علت اختلال در زیر ساخت اینترنت کشور شاهد آن هستیم که سرویس FTP در برخی از رنج آی پی ها دچار مشکل شده است. درصورتی که هاست یا سرور خارج از کشور دارید که در ارتباط ... بیشتر »

Jan 12th پیش بینی قطعی سرور ایران در تاریخ 23/10/1398

با عرض سلام و احترام   با توجه به پیش بینی خرابی هارد بک آپ سرور ایران توسط بخش ILO سرور HP فردا یعنی 23 دی ماه 1398 جهت تعویض هارد بک آپ سرور در ساعت 14 الی 15 قطعی 20 دقیقه ای خواهیم داشت. به این نکته دقت ... بیشتر »